BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Ljuskrona 9513174
nr 951 3174
Ljuskrona
Oscariansk, mässing / prismor, + extra prismor, höjd: 60 ca
Kondition: slitage, skador, skadad klockprisma
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 30 mars 2015
kl 19:48:24
30/3 09:21:02
Mässing